Hastanemizden Güncel Haberler

3Mayıs Astım Günü

25 Nisan Dünya Sıtma Günü

Aşı  Haftası 25 - 30 Nisan

DEÜ Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Bahar Sempozyumu


Dünya Hemofili Günü

11 Nisan Parkinson Günü

Kalp Sağlığı Haftası 10-17 Nisan

ara haber7Otizm, yaşamın erken dönemlerinde başlayan, sosyal beceri ve iletişim kapasitesini etkileyen özel bir beyin gelişim bozukluğudur.
Haberi Oku

1-7 Nisan Kanser Haftası


Deü'de Şifalı Su ile Termal Tedavi Dönemi Başladı...

DEÜ Otizm Farkındalık Günü...

Dünya Otizm Farkındalık Günü

ara haber1Otizm, yaşamın erken dönemlerinde başlayan, sosyal beceri ve iletişim kapasitesini etkileyen özel bir beyin gelişim bozukluğudur.
Haberi Oku

Dünya Sağlık Haftası


Daha İyi Bir Dünya İçin Sürdürülebilir ANESTEZİ

Aile Hekiminizi Erken Tanıyın

Erken Teşhis Hayat Kurtarır...

Bakım Veren Polikliniğimiz..

nisan ara haber 13


DEÜ Tıp Öğrencilerinin Sosyal Sorumluluk Projeleri Farkındalık Yaratıyor

mart ara haber11 Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Özel Çalışma Modülleri (ÖÇM) kapsamında 2018-2019 eğitim öğretim yılı dönem 1 öğrencilerinin projeleri toplum ve öğrenciler için farkındalık yaratıyor..
Haberi Oku

DEÜ PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ AB MARKASI OLDU

mart ara haber10Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, ‘sağlıkta kalite’ anlayışıyla yaptığı çalışmaları, Avrupa Birliği akreditasyonları ile taçlandırıyor. Avrupa Plastik Cerrahi Eşyetkilendirme Kurulu (EBOPRAS); sahip olduğu altyapı ve akademik yeterlilik nedeniyle Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nı akredite etti. DEÜ, Avrupa’da 7, Türkiye’de ise ilk akredite edilen merkez olma ünvanını kazandı.
Haberi Oku

Normal Doğumu En Çok Destekleyen Üniversite Hastanesi...

mart ara haber9

Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne mikrocerrahi uygulamalarında kullanılan SPY Cihazı bağışladı.

mart ara haber8 Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, sağlık hizmetlerinde önemli bir yeniliğe daha imza attı
Haberi Oku


Kemoterapi Hastalarımız Müzik Dinletisi ile Moral Buldu

mart ara haber7 Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Başhekimliğine bağlı Gündüz Tedavi Merkezi’nde kemoterapi tedavisi gören hastalar, müzik dinletisi ile moral buldu.
Haberi Oku

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Gezici Kütüphane

mart ara haber6Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde hastalar, refakatçılar ve personele yönelik sosyal hizmetlere bir yenisi daha eklendi ve yataklı servislerde “Gezici Kütüphane” hizmeti uygulaması başlatıldı
Haberi Oku

Meslek Hastalıkları Poliklinimiz Hizmetinizdedir

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Eğitim Birimi


Kan Bağışı Standımız Gönüllü Bağışçıları Bekliyor

ara haber3

Üniversitemizin Yeni Rektörü Prof.Dr. Nükhet Hotar Göreve Başladı...

Üniversitemizin Yeni Rektörü Prof.Dr. Nükhet Hotar Göreve Başladı...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Fatma Seniha Nükhet Hotar, görevine başladı. Rektör Hotar, DEÜ’nün yeni dönemde Türkiye’nin kazanımlarına katkı sağlayacak proje ve söylemlerle öncü olacağını söyledi.
Haberi Oku

Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü Öğrencileri Onkoloji Hastalarını Ziyaret Etti...

Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü Öğrencileri Onkoloji Hastalarını Ziyaret Etti...İtalya’da yapılan Miss Future Star yarışmasında birinci olan Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale Ortaokulu Bale Anasanat Dalı 5. Sınıf öğrencisi Ada Özdirek kazandığı para ödülünü, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk Hematoloji – Onkoloji Bölümü kliniğine bağışladıi.
Haberi Oku

Dünya Tüberküloz Günü

mart ara haber 1Dünya Tüberküloz Günü
Haberi Oku


Yaşlılık Haftası

mart ara haber 2 ...
Haberi Oku

DEÜ’lü Hemşireler, Hemşireler Günü’nde Doyasıya Eğlendiler

Acı KaybımızDokuz Eylül Üniversitesi Uygulama Araştırma Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ‘Hemşirelik Haftası’nı kutlamak üzere kahvaltı etkinliği düzenlendi...
Haberi Oku

DEÜ Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği Bir İlke İmza Attı...

DEÜ Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği Bir İlke İmza Attı...Dokuz Eylül Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği, geçtiğimiz günlerde Karın içi tümörleri kanser cerrahisi alanında çok önemli bir başarıya imza attı.
Haberi Oku

Üniversitemizin 36. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması

Üniversitemizin 36. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması Görkemli Bir Törenle Kutlandı... Üniversitemizin 36. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması Görkemli Bir Törenle Kutlandı...
Haberi Oku


DEÜ’den Dev Sağlık Yatırımı...

12-18 Mayıs Dünya Hemşirelik Haftası Kutlu Olsun...Türkiye’nin yükseköğretimdeki marka kurumlarından biri olan Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ), İnciraltı’nda bulunan Sağlık Yerleşkesinde Hemşirelik Fakültesi derslik binası için temel atma töreni gerçekleştirdi. Törende konuşan DEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik, “DEÜ, sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücü ihtiyacını insana ve altyapıya yaptığı yatırımlarla karşılamaya devam ediyor” dedi.
Haberi Oku

Nehir’in Adı Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Oyun Odasında Yaşayacak

Acı KaybımızDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde KAÇUV ve ÇOYAK’ın desteğiyle yenilenen çocuk oyun alanı hizmete açıldı. DEÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mete Edizer, hastanenin diğer bölümlerinde de yapısal yenilemelerin devam ettiğini, sponsor ve bağışçıların desteğiyle maliyetin üniversite bütçesine olan yükünün mümkün olduğunca düşürüldüğünü söyledi...
Haberi Oku

Rektör V. Erdal Çelik Sağlıkta Şiddeti Kınadı...

12-18 Mayıs Dünya Hemşirelik Haftası Kutlu Olsun...Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik, geçtiğimiz hafta sonu Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde hasta yakınlarının fiziki saldırısına uğrayan doktorları ziyaret etti. Olaya tepki gösteren Çelik, “ Akıl ve vicdan sınırlarını zorlayan bu saldırı üniversite yönetimi olarak bizleri derinden üzmüştür. Olaya sebep olan kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmış olup bu süreç tarafımızca yakından takip edilecektir” dedi.
Haberi Oku

Acı Kaybımız

Acı KaybımızTürk bilim dünyasına sayısız değerler kazandıran, binlerce akademisyen ve öğrenci yetiştiren Dokuz Eylül Üniversitesi’nin ikinci Rektörü Prof. Dr. Namık Çevik son yolculuğuna uğurlandı...
Haberi Oku


Bowling Turnuvasında Buluşması...

Kişisel Gelişim Seminerler Eğiticilerine İçten Teşekkürler... Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çalışanları Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Bowling Turnuvasında Buluştu...
Haberi Oku

Dayanışma Günü

Dayanışma GünüRektörlüğümüzün düzenlediği ‘ Dayanışma ve Birlik Buluşması’ etkinliğinde Üniversitemiz bünyesinde görev yapan şehit yakınları, gazilerle ile bir araya gelen Başhekimimiz Prof. Dr. Mete Edizer, gazilerimize, Hastanemizde yapılacak tedavilerinde öncelik verileceğini müjdeledi.
Haberi Oku

Dayanışma ve Birlik Buluşması etkinliği...

Dayanışma GünüRektörlüğümüzün düzenlediği ‘Dayanışma ve Birlik Buluşması’ etkinliğinde Üniversitemiz bünyesinde görev yapan şehit yakınları, gazilerle ile bir araya gelen Başhekimimiz Prof. Dr. Mete Edizer, gazilerimize, Hastanemizde yapılacak tedavilerinde öncelik verileceğini müjdeledi.
Haberi Oku

Nefroloji Bilim Dalının Diyaliz Eğitim Programı

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Nefroloji Bilim Dalının Diyaliz Eğitim ProgramıDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Bilim Dalı Diyaliz Merkezine 21.05.2018 tarihinde başlamak üzere Hekimler/Hemşireler için Hemodiyaliz, Hemşireler İçin Periton Diyalizi Hemşireliği eğitimi başlatılacaktır.
Haberi Oku


Kişisel Gelişim Seminerler Eğiticilerine İçten Teşekkürler...

Kişisel Gelişim Seminerler Eğiticilerine İçten Teşekkürler... Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi‘nde, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Aynur Akay önderliğinde başlayan ve ‘İlişkiler arası Çatışmada Kriz Yönetimi’, ‘Stres ve Başa Çıkma Yolları ile Ekip Çalışması’, ‘İletişim’ ve ‘ Psikodrama Uygulamaları’ başlıklarıyla yaklaşık beş hafta süren ‘Kişisel Gelişim Seminerleri’ başarıyla tamamlandı.
Haberi Oku

Akupunktur ve Moksibüsyon “Geleneksel Tıbbın Yeniden Keşfi”

Akupunktur ve Moksibüsyon Geleneksel Tıbbın Yeniden KeşfiDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, İkuei Medical College ve Japonya İzmir Kültürlerarası Dostluk Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen “Akupunktur ve Moksibüsyon Semineri” Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikler Grubu Konferans Salonu’nda yapıldı.
Haberi Oku

Öğretim Üyesi Özel Randevu Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerHastanemizde öğretim üyesi muayeneleri polikliniklerde yapılmaktadır. Çağrı Merjezi: 0(232) 412 98 98
Haberi Oku

Nehir'in Adı DEÜ Hastanesi Oyun Odasında Yaşayacak...

Nehir'in Adı DEÜ Hastanesi Oyun Odasında Yaşayacak...Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde KAÇUV ve ÇOYAK’ın desteğiyle yenilenen çocuk oyun alanı hizmete açıldı.
Haberi Oku


Romatoloji’de Son İki Yıl 19-22 Nisan 2018 Ilıca Hotel - Çeşme, İzmir...

Romatoloji’de Son İki Yıl 19-22 Nisan 2018 Ilıca Hotel - Çeşme, İzmirHer zaman olduğu gibi yine derneğimizin çatısı altında düzenlenecek olan “Romatoloji’de Son İki Yıl” toplantısındaki hedefimiz...
Haberi Oku

DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi...

>DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak KonukeviDEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi için hasta yakınlarından sonsuz teşekkür...
Haberi Oku

Doğdukları Kente En Anlamlı Armağan...

Doğdukları Kente En Anlamlı Armağan...İzmirli Hayırseverler Ergun ve Reyhan Seval çiftinin bağışlarıyla baştan aşağı yenilenen Diyaliz Merkezi, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Erdal Çelik, Bağışçılar Reyhan Seval – Ergun Seval...
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi Servisler Girişi tadilatla yenilendi

DEÜ Hastanesi Servisler Girişi tadilatla yenilendi!Hastanemiz yenilenmesini sürdürüyor...
Haberi Oku


Başhekim Prof. Dr. Mete Edizer’den tedavi gören küçüklere yeni yıl morali...

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mete Edizer, yeni yıl öncesinde yatarak tedavi gören küçük hastaları Çocuk Servisi’nde düzenlenen sürpriz eğlencede ziyaret ederek moral verdiDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mete Edizer, yeni yıl öncesinde yatarak tedavi gören küçük hastaları Çocuk Servisi’nde düzenlenen sürpriz eğlencede ziyaret ederek moral verdi.
Haberi Oku

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne büyük onur

Yılın Hemşirelik Hizmetleri Yöneticisi Ödülü DEÜ’lü Yönetici Seyyare Kurt’a verildi.Yılın Hemşirelik Hizmetleri Yöneticisi Ödülü DEÜ’lü Yönetici Seyyare Kurt’a verildi...
Haberi Oku

Karaciğer Naklinde 3D Devrimi...

DEÜ Karaciğer Naklinde 3D DevrimiKaraciğer naklinde Türkiye’nin öncü merkezleri arasında yer alan Dokuz Eylül Üniversitesi, karaciğer naklinde 3 Devrimi...
Haberi Oku

DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi...

DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi...DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi için hasta yakınlarından sonsuz teşekkür...
Haberi Oku


DEÜ Hastanesi çalışanlarına Kişisel Gelişim Seminerleri

DEÜ Hastanesi’nde Gebe Okulu!DEÜ Hastanesi çalışanlarına Kişisel Gelişim Seminerleri...
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi’nin sevilen çalışanı Özler Dündar...

DEÜ Hastanesi’nin sevilen çalışanı Özler Dündar gözyaşları ile sonsuzluğa uğurlandıDEÜ Hastanesi’nin sevilen çalışanı Özler Dündar gözyaşları ile sonsuzluğa uğurlandı.
Haberi Oku

Rektör ve Başhekimden Külliye ve Anıtkabir Ziyareti

Rektör ve Başhekimden Külliye ve Anıtkabir ZiyaretiCumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki törende, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve YÖK Başkanı Yekta Saraç akademik yıl açılış konuşmalarını gerçekleştirdi.
Haberi Oku

Başhekimlikte Plaketli Devir Teslim

DEÜ Hastanesi’nde Gebe Okulu!Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde üst yönetim değişti. Rektör V. Prof. Dr. Erdal Çelik’in atadığı Başhekimlik görevine Anatomi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mete Edizer getirildi.
Haberi Oku


KBB’den Canlı Cerrahi İle Türkiye’ye Eğitim

Meslek Hastalıklarında DEÜ’den Sanayiye İşbirliği ÇağrısıKulak Burun Boğaz (KBB) Anabilim Dalı’nın gerçekleştirdiği ulusal bir canlı cerrahi uygulamasına ev sahipliği yaptı.
Haberi Oku

Nefes Kesen Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun Gözdesi Dokuz Eylüllü Doktorlar

Yaşam Boyu Devam Eden Serebral Palsi Tedavisinde Deneyimli MerkezDEÜ Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Sedat Yanturalı ve ekibi, tüm dünyanın izlediği 53. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nda Acil Sağlık ekibi olarak ülkemizi başarıyla temsil etti.
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi İnme Tedavisinde Türkiye’ye Rol Model

DEÜ Hastanesi İnme Tedavisinde Türkiye’ye Rol ModelDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği tarafından akredite edilen İnme Ünitesi, özellikli tedavilerde Türkiye’nin gözde merkezi oldu.
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi’nde Gebe Okulu!

DEÜ Hastanesi’nde Gebe Okulu!Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde, Sağlık Bakanlığı’nın başlattığı “Anne Dostu Hastane” uygulamasına hazırlık kapsamında “Gebe Okulu” açıldı.
Haberi Oku


Meslek Hastalıklarında DEÜ’den Sanayiye İşbirliği Çağrısı

Meslek Hastalıklarında DEÜ’den Sanayiye İşbirliği ÇağrısıTürkiye’nin İlk Meslek Hastalıkları Bilim Dalı; dünya standartlarındaki bilgi birikimi ile kaliteli hizmet anlayışını topluma ulaştırmak için sanayi kuruluşlarına işbirliği çağrısı yaptı.
Haberi Oku

Yaşam Boyu Devam Eden Serebral Palsi Tedavisinde Deneyimli Merkez

Yaşam Boyu Devam Eden Serebral Palsi Tedavisinde Deneyimli MerkezTürkiye’de yaklaşık 300 bin kişide bulunan ve 3-18 yaş grubu verilerine göre de 108 bin kişinin tedavi edildiği serebral palsi hastalığında Dokuz Eylül Üniversitesi hastanesi 16 yıldır süren hizmet ve deneyimleri ile Ege Bölgesi’nde referans merkez oldu.
Haberi Oku

Prof. Dr. Bahri Akdeniz: “Kalp sağlığında düzenli kontrol hayat kurtarır”

Prof. Dr. Bahri Akdeniz Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Salığı 40’lı yaşlardan itibaren düzenli kontroller yaptırarak “Akut Koroner Sendrom”dan korunabilir...
Haberi Oku

Aşırı Sıcakta İş Kazaları 4 Kat Artıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Meslek Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı ve Meslek Hastalıkları Uzmanları Derneği Prof. Dr. Arif Çımrın, aşırı sıcakta, iş kazaları ve sıcağa bağlı gelişen hastalıklarda çarpıcı artış görüldüğüne dikkat çekti...
Haberi Oku


Çocuk Psikiyatri Ek Birimi Açıldı

adli tip ara resim haber icinÇocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı olarak hasta hizmet sunumunu sürdüren Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde, 0-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlerin ruhsal problemleri değerlendirilerek tedavi olanakları sunuluyor.
Haberi Oku

Kanser Savaşçısı DEÜ Hastanesi Tümör Konseyleri İle Fark Yaratıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, çağımızın zorlu hastalığı kanser tedavisinde “Tümör Konseyleri” ile Türkiye öncüsü oldu.
Haberi Oku

Kanser Hastaları Kemoterapi İçin Artık Sıra Beklemeyecek...

cocuk psikaytri ara resim haber icinTürkiye’nin sağlıkta lider kuruluşlarından Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde, daha çok kanser hastalarının tedavi edildiği Gündüz Tedavi Merkezi’nde son yıllarda artan hasta yoğunluğuna bağlı olarak...
Haberi Oku

Arpaboyu Dergisi'nin 64. Sayısı Yayınlandı...

plastik cerrahi ara resim haber icinDokuz Eylül Üniversitesi Düzenli Olarak Dönemsel Hazırladığı Arpaboyu Dergisinin son sayısı çıkmıştır.
Haberi Oku


Meslek Hastalıklarında DEÜ’den Sanayiye İşbirliği Çağrısı

adli tip ara resim haber icinTürkiye’nin İlk Meslek Hastalıkları Bilim Dalı; dünya standartlarındaki bilgi birikimi ile kaliteli hizmet anlayışını topluma ulaştırmak için sanayi kuruluşlarına işbirliği çağrısı yaptı. 
Haberi Oku

Öğretim Üyesi Özel Randevu Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Hastanemizde öğretim üyesi muayeneleri polikliniklerde yapılmaktadır. Çağrı Merjezi: 0(232) 412 98 98
Haberi Oku

Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi’nde Ek Birim Hizmete Açıldı

cocuk psikaytri ara resim haber icinÇocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı olarak hasta hizmet sunumunu sürdüren Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde, 0-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlerin ruhsal problemleri değerlendirilerek tedavi olanakları sunuluyor.
Haberi Oku

Plastik Cerrahi Polikliniği’nde Fiziksel Alanlar İyileştirildi

plastik cerrahi ara resim haber icinDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde 1989 yılında kurulan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nın fiziksel altyapısı baştan aşağı yenilenerek daha modern ve konforlu bir ünite olarak hasta hizmet sunumuna başladı.
Haberi Oku


Adli Tıp Anabilim Dalı Yeni Poliklinik Binasına Taşındı

adli tip ara resim haber icinDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı’nda poliklinik hizmetleri, Adli Tıp binası girişinde düzenlenen yeni ünitede verilmeye başlandı.
Haberi Oku

Tıbbi Onkoloji Polikliniği Yenilendi!

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Kanser tedavilerinde Türkiye’nin referans merkezleri arasında yer alan Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Onkoloji Polikliniği, çağın koşullarına uygun şekilde modernize edildi.
Haberi Oku

Öğretim Üyesi Özel Randevu Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerHastanemizde öğretim üyesi muayeneleri polikliniklerde yapılmaktadır. Çağrı Merjezi: 0(232) 412 98 98
Haberi Oku

Kalpten Bağış Hastalara Şifa Olacak

kalpten sifa haber 1Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde 2016 yılında kalp rahatsızlığı nedeniyle 7 ay süreyle tedavi gören hayırsever Ethem Gürbüz, kendisi gibi şifa bekleyen hastalara destek olmak için yaptığı bağış ile Kardiyoloji Yoğun Bakım Ünitesi’ne 4 yataklı bir Günübirlik Servis kazandırdı.
Haberi Oku


Tıbbi Onkoloji Polikliniği Yenilendi

tibbi onkoloji deu hastane mini haber 1Kanser tedavilerinde Türkiye’nin referans merkezleri arasında yer alan Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Onkoloji Polikliniği, çağın koşullarına uygun şekilde modernize edildi.
Haberi Oku

Böbrek Nakilli Hastadan Anlamlı Bağış

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde 2010 yılında böbrek nakli yapılarak hayata tutunan 58 yaşındaki Kasım Hacıfettahoğlu, böbrek rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören hastalara şifa olmak için 7500 TL bağış yaptı.
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi Yönetim Hizmet Binası Törenle Açıldı

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde Servisler Girişi yanına inşaa edilen 5 katlı Başhekimlik Hizmet Binası törenle açıldı.
Haberi Oku

İngiliz Hasta Gloria Rhodes DEÜ Hastanesi’nde Şifa Buldu

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerKuzey Kıbrıs Türk Türk Cumhuriyeti’nde(KKTC) yaşayan İngiliz uyruklu hasta Gloria Karabina Rhodes (66), geçen yıl tanı aldığı akciğer kanseri tedavisi sürecinde geldiği DEÜ Hastanesi’nde başarılı bir ameliyat geçirerek şifa bulmanın sevincini yaşadı.
Haberi Oku


Tüp Bebekte Yeni Teknolojiye KOSGEB Desteği

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nin (DEPARK Sağlık) 2015 yılında bünyesine kattığı firmalardan “Koek Biyoteknoloji”nin, bebek özlemi çekenler için geliştirdiği “Mikro akışkan çip teknolojisi”, Bilim Sanayi ve Ticaret Bakanlığı kuruluşu olan KOSGEB’den (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) tam destek aldı.
Haberi Oku

Kalp Hastalarına Lions Desteği

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Sağlık, eğitim ve çevre konularında topluma hizmet ve yardımı ilke edinen İzmir Bahar Lions Kulübü Derneği üyeleri, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Kardiyoloji Servisi’nde tedavi gören hastalar için bir oda tanzim etti, Anjiyo bölümünde nübirlik hastaların kalabileceği bir ünite kurulması için de seferber oldu.
Haberi Oku

Türkiye’nin En Modern Geriatri Servisi DEÜ Hastanesi’nde Hizmete Girdi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Geriatri Bilim Dalı bünyesinde açılan Türkiye’nin en modern Geriatri Servisi, 13 yatak kapasitesi ile Ocak 2015’ten itibaren hizmet sunumuna başladı.
Haberi Oku

Türkiye’nin ilk Meslek Hastalıkları Bilim Dalı ve Kliniği DEÜ Hastanesi’nde kuruldu

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’nın 2012 yılında uzmanlık alanı kabul ettiği Meslek Hastalıkları uzmanlığı ve hizmeti konusunda ilklere imza attı.
Haberi Oku


DEÜ Hastanesi’nde Dünya Standartlarında Tüp Bebek Tedavisi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Tüp bebek tedavisinde 2002 yılından itibaren Türkiye’nin örnek merkezleri arasında hizmet veren Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, ülkemizde yeni yaygınlaşan “Yumurta dondurma” uygulaması ile çocuk sahibi olmak isteyenlerin yeni umut ışığı oldu.
Haberi Oku

Öğretim Üyesi Özel Randevu Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerHastanemizde öğretim üyesi muayeneleri polikliniklerde yapılmaktadır. Çağrı Merjezi: 0(232) 412 98 98
Haberi Oku

DEÜ, Namık Hocasını Unutmadı...

Namık Çevik'in İsmi Fakültede YaşayacakNamık Çevik'in İsmi Fakültede Yaşayacak
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi'nde Yangın Tatbikatı...

Karşılıksız Sevginin Vücut Bulduğu Tüm Annelerimizin, Anneler Günü Kutlu Olsun... Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde her yıl düzenlenen yangın tatbikatı bu kez Psikiyatri Servisinde yapıldı. Hastanemiz Sivil Savunma Birim Sorumlusu Mesut Dibek tarafından organize edilen tatbikatta, İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri gerçek bir yangın görünümü oluşturdular...
Haberi Oku


cocuk hastanesi cocuk hastanesi kalite tup bebek labaratuvar öğretim üye randevu hasta haklari arpaboyu

İletişim Bilgilerimiz

world-map

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Adres: İnciraltı mahallesi Mithatpaşa caddesi no:1606 Balçova/İZMİR
Telefon: +90 (232) 412 22 22
Faks: +90 (232) 412 97 97

Otobüs ile Ulaşım : >> 5 | 6 | 7 |8 | 82 | 209 | 305 | 320 | 554 | 725 | 730 | 735 | 736 | 950 | 971
Gemi Hatları | Hava Limanından Ulaşım

İletişim Bilgileri

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Balçova
Adres: Mithatpaşa cad. no 1606 inciraltı yerleşkesi 35340 Balçova / İzmir
Telefon: +90 (232) 412 22 22
Faks: +90 (232) 412 97 97