Hastane Başmüdürlüğü

03072020 

 


 

 HastaneBa m d rV. Do .Dr.NevzatDevebakan3 min optimized

Doç. Dr. Nevzat DEVEBAKAN
Hastane Başmüdür V.

Doç.Dr. Nevzat Devebakan 1988 Tarsus Lisesi, 1994 Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Yüksekokulu mezuniyetlerinden sonra 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi programında yüksek lisans derecesi almıştır. Doktora çalışmalarını Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Çalışma Ekonomisi doktora programında 2007 tamamlamıştır.
1997-1998 yılları arasında İzmir’de bulunan Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi ile Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanelerinde çalıştıktan sonra, 1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü işletme anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır.1998-2010 yılları arasında Dokuz Eylül Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde kalite dokümantasyon sorumlusu, kalite yönetim temsilcisi ve kalite geliştirme koordinatörü olarak çalışmıştır.
Bir süre Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlıkta Kalite Geliştirme ve Akreditasyon yüksek lisans programı ile Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi programlarında lisansüstü dersler veren Devebakan, hastane ve sağlık yönetimi ile ilgili birçok yüksek lisans tezinde danışmanlık yapmıştır. Devebakan, 2019 yılında Yönetim ve Strateji alanında doçent unvanını almıştır.
18 Şubat 2020 tarihinden itibaren Hastane Başmüdür Vekili olarak görev yapmakta olup, aynı zamanda Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Kalite Yönetim Direktörlüğü ve Dokuz Eylül Üniversitesi Kalite Komisyonu üyeliği görevlerini yürütmektedir. Devebakan'nın sağlık kurumları yönetimi alanı ile ilgili birçok ulusal ve ulusları bildirileri, makaleleri ve kitapları bulunmaktadır.

 

 


Hastane Müdürü Birsen ALPTEKİN

Birsen ALPTEKİN 

Hastane Müdürü V.

 

 


Lütfi Aksakallll

Lütfi AKSAKAL 

Hastane Müdürü V.

 


murat koruk

Murat KORUK 

Hastane Müdürü V.

 


Ahmet Levet Yaz c optimized

Ahmet Levent Yazıcı 

Hastane Teknik Hizmetler Müdürü V.

 


cocuk hastanesi cocuk hastanesi kalite tup bebek labaratuvar öğretim üye randevu hasta haklari arpaboyu

İletişim Bilgileri

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Balçova
Adres: Mithatpaşa cad. no 1606 inciraltı yerleşkesi 35340 Balçova / İzmir
Telefon: +90 (232) 412 22 22
Faks: +90 (232) 412 97 97