Hastanemizden Güncel Haberler

Hastanemizden SanalPOS Dönemi

haber Hastanemizden SanalPOS Dönemi
Haberi Oku

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi COVID-19 PANDEMİSİ

COVİD 19 ARA HABER 1 COVID-19 PANDEMİSİ 
Haberi Oku

Sizi ve Türkiye'yi Koronavirüs riskinden koruyacak 14 KURAL

covid 19 ara haber 2 KORONAVİRÜS RİSKİNE KARŞI 14 KURAL
Haberi Oku

Değerli Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışanları, Sevgili Mesai Arkadaşlarım

bashekim calısanlara ara haber COVİD-19 salgınıyla mücadelede 5 haftayı geride bıraktık, bu zorlu süreç sizlerin üstün çabalarıyla yürütüldü.
Haberi Oku


Kamuoyu Açıklamasıdır

kamuoyu aciklamasi 2 ara haber Bazı basın yayın organlarında yer alan belediyelerden sağlık çalışanlarına yönelik konaklama desteğine ilişkin kamuoyu açıklamasıdır
Haberi Oku

Kamuoyu Açıklamasıdır

kamuoyu acıklamasi 3 ara haber DEÜ Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve DEÜ Araştırma Uygulama Hastanesi Pandemi Servisi Hekimi Doç. Dr. Yusuf Savran'ın basında yer alan ve sosyal medya platformunda paylaştığı sözlerine ilişkin kurumumuz tarafından kamuoyu açıklamasına ihtiyaç duyulmuştur.
Haberi Oku

Kamuoyu Duyurusudur

kamuoyu aciklamasi 4 ara haber Kamuoyu Duyurusudur
Haberi Oku

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çalışanları

kamuoyu aciklamasi 5 ara haber Başhekimimiz tarafından Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Çalışanlarına idari izin hakkında bilgilendirme duyurusudur
Haberi Oku


İdari İzin Hakkında

idari izin ara haber Yükseköğretim  Kurulu Başkanlığğı tarafından yayınlanan idari izin açıklaması
Haberi Oku

Basın Açıklaması

basin aciklamasi ara haber Yeni koronavirus hastalığı (KOVİD-2019) salgını tüm dünyayı etkileyerek sürmektedir. Hastalığın başladığı Çin’de günlük yeni vaka sayısında ciddi anlamda düşüş yaşanmaya başlanmıştır.
Haberi Oku

Korona Virüsü Eylem Planı

koronavirus eylem plani ara haber DEÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi Korona Virüs Toplantısı Karaları
Haberi Oku

Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları Değerlendirme Sonucu

saglik bakan degerlendirme ara haber Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Standartları Değerlendirmesinde 100 üzerinden 97.65 puan alan Üniversitemiz Hastanemiz Türkiye'nin en iyileri arasında yer almaya hak kazanmıştır.
Haberi Oku


Organ Bağışı Hayat Kurtarır

organ bagisi ara haber Organ Bağışı - Organ Nakli - Beyin Ölümü - Kimler Organ Bağışında bulunabilir
Haberi Oku

3 Mayıs Astım Günü

ara haber 31 3 Mayıs Astım günü dolayısıyla açıklama yapan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Türk Toraks Derneği Tütün Kontrolü Çalışma Grubu Üyesi Prof. Dr. Oğuz Kılınç; Astımın erken teşhis ve doğru tedavi ile hastaların yaşam süresi ve kalitesini etkilemeden kontrol altında tutulabileceğine dikkat çekti.
Haberi Oku

25 Nisan Dünya Sıtma Günü

ara haber 23 Sıtma, tarih boyunca insanlığı tehdit eden en tehlikeli salgın hastalıklardan biridir. İnsanlara parazit taşıyan sivrisineğin sokmasıyla bulaşır ve zamanında tedavi edilmezse öldürücü olabilir. Sıtma tedavi edilebilen ve önlenebilen bir enfeksiyon hastalığıdır.
Haberi Oku

Aşı  Haftası 25 - 30 Nisan

ara haber 24 Nisan ayının son haftası Aşı Haftası olarak belirtiliyor, biz de DEÜ Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Sosyal Pediatri Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Osman Tolga İnce ile aşının Türkiye’deki tarihi gelişimi ve günümüzde hem dünya hem Türkiye genelinde aşıyla ilgili gelişen konuları görüştük:
Haberi Oku


DEÜ Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Bahar Sempozyumu

ara haber 25 DEÜ Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı’ndan Bahar Sempozyumu: Yüksek Riskli Gebelikleri ve Bunların Yarattığı Sorunları Tartıştılar
Haberi Oku

Dünya Hemofili Günü

ara haber 22 Hemofili, milattan önce tanımlanmış olup, ancak halen oldukça önemli sorunları olan kalıtsal kan hastalığıdır.
Haberi Oku

11 Nisan Parkinson Günü

ara haber8 Parkinson hastalığının motor bulguları beyinde hareketlerimizden sorumlu olan hücrelerin ufak bir bölümünün hasara uğraması ve eksilmesi (dejenerasyon) sonucu ortaya çıkar. Bu hücreler bilgileri bir sinir hücresinden diğerine gönderen dopamin adı verilen kimyasal bir madde salgılar.
Haberi Oku

Kalp Sağlığı Haftası 10-17 Nisan

ara haber7 Kalp hastalıkları sebebiyle sonuçlanan ölüm, ülkemizde en sık görülen ölüm nedenlerinden biridir. Kalp hastalığı deyince kalbin damarlarının tıkanması, kalp kasının yeterli kasılmaması, kalp kapaklarının fonksiyonlarının bozulması, kalp zarı iltihabı veya doğumsal kalp hastalıkları akla gelir. Bunların içinde kalp damarlarının daralıp tıkanması en sık görülen rahatsızlıktır. Kalbimizi besleyen damarların ani olarak tıkanması, kalp krizi (infarktüs) dediğimiz duruma sebep olmaktadır.
Haberi Oku


1-7 Nisan Kanser Haftası

ara haber6 Dünyada ve ülkemizde kanser ile ilgili güncel durum nedir? - Kanserin başlıca nedenleri nelerdir? - Tütün kullanımı neden çok önemli bir faktör?
Haberi Oku

Deü'de Şifalı Su ile Termal Tedavi Dönemi Başladı...

ara haber 30 Kısa zaman önce yenilenerek hasta kapasitesini iki katına çıkaran Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Kaplıca Tedavi Ünitesi hizmete açıldı. DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, İzmir’de önemli bir ihtiyacı cevap vereceklerini belirterek, kentin sağlık vizyonuna bilimsel yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi.
Haberi Oku

DEÜ Otizm Farkındalık Günü...

ara haber Üniversitemiz Rektörlüğü ve Hastane Başhekimliği tarafından otizme dikkat çekmek, farkındalık yaratmak ve toplumsal duyarlılığımızı göstermek amacıyla Sağlık Yerleşkemizde düzenlediğimiz ‘Biz de Varız’ etkinliğinde, evlatlarımız, ailelerimiz ve mensuplarımız ile bir araya geldik.
Haberi Oku

Dünya Otizm Farkındalık Günü

ara haber1Otizm, yaşamın erken dönemlerinde başlayan, sosyal beceri ve iletişim kapasitesini etkileyen özel bir beyin gelişim bozukluğudur.
Haberi Oku


Dünya Sağlık Haftası

ara haber 18 Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Anayasası Prof. Dr. Andrija Stampar başkanlığındaki ara komisyonun tüm çalışmalarını tamamlaması üzerine 26 üye ülkenin onayı 7 Nisan 1948’de yürürlüğe girmiştir. DSÖ Anayasası’nın yürürlüğe girdiği tarih olan 7 Nisan, her yıl ‘Dünya Sağlık Günü’ olarak kutlanmaktadır.
Haberi Oku

Daha İyi Bir Dünya İçin Sürdürülebilir ANESTEZİ

nisan ara haber 12 Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Leyla İyilikçi Karaoğlan, anestezi alanında her gün ameliyathanelerde kullanılan gazların atmosfere etkisi konusunda anestezistlerin farkındalık düzeyinin büyük önem taşıdığına işaret ederek, "Hekimlerin bilgisi bazı rutin anestezi uygulamalarına da yansıyacak ve böylece sera etkisinde en önemli suçlananlardan olan anestezik gazların da çevre kirliliğindeki payı azaltılabilecektir." dedi.
Haberi Oku

Aile Hekiminizi Erken Tanıyın

nisan ara haber 14 Sağlıklı Bir Yaşam İçin Aile Hekiminizi Erken Tanıyın
Haberi Oku

Erken Teşhis Hayat Kurtarır...

ara haber5 Kanser hastalığı en genel ifadeyle vücudun bir bölümündeki hücrelerin kontrolden çıkmasıyla başlamaktadır. Tüm kanser türleri anormal hücrelerin kontrol dışı çoğalmasıyla oluşmaktadır. Kanserin tarihi eski çağlara dayanmaktadır. Tarihsel olarak ilk defa M.Ö.3000’lerde Mısır’da ortaya çıktığı bilinmektedir.
Haberi Oku


Bakım Veren Polikliniğimiz..

nisan ara haber 13 Bölgesel olarak faaliyet gösteren Üniversite Hastanemiz sadece şifa arayan hastalarımıza değil,aynı zamanda hasta yakınlarına da hizmet vermektedir

Haberi Oku

DEÜ Tıp Öğrencilerinin Sosyal Sorumluluk Projeleri Farkındalık Yaratıyor

mart ara haber11 Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Özel Çalışma Modülleri (ÖÇM) kapsamında 2018-2019 eğitim öğretim yılı dönem 1 öğrencilerinin projeleri toplum ve öğrenciler için farkındalık yaratıyor..
Haberi Oku

DEÜ PLASTİK, REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK CERRAHİ AB MARKASI OLDU

mart ara haber10Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, ‘sağlıkta kalite’ anlayışıyla yaptığı çalışmaları, Avrupa Birliği akreditasyonları ile taçlandırıyor. Avrupa Plastik Cerrahi Eşyetkilendirme Kurulu (EBOPRAS); sahip olduğu altyapı ve akademik yeterlilik nedeniyle Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nı akredite etti. DEÜ, Avrupa’da 7, Türkiye’de ise ilk akredite edilen merkez olma ünvanını kazandı.
Haberi Oku

Normal Doğumu En Çok Destekleyen Üniversite Hastanesi...

mart ara haber9 Normal Doğumu En Çok Destekleyen Üniversite Hastanemiz

Haberi Oku


Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne mikrocerrahi uygulamalarında kullanılan SPY Cihazı bağışladı.

mart ara haber8 Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, sağlık hizmetlerinde önemli bir yeniliğe daha imza attı
Haberi Oku

Kemoterapi Hastalarımız Müzik Dinletisi ile Moral Buldu

mart ara haber7 Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Başhekimliğine bağlı Gündüz Tedavi Merkezi’nde kemoterapi tedavisi gören hastalar, müzik dinletisi ile moral buldu.
Haberi Oku

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Gezici Kütüphane

mart ara haber6Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde hastalar, refakatçılar ve personele yönelik sosyal hizmetlere bir yenisi daha eklendi ve yataklı servislerde “Gezici Kütüphane” hizmeti uygulaması başlatıldı
Haberi Oku

Meslek Hastalıkları Poliklinimiz Hizmetinizdedir

mart ara haber5 Türkiye nüfusunun yaklaşık üçte biri çalışan nüfustür. Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) tahminlerine göre dünyada her yıl ortalama 2 milyon insan meslek hastalıkları (MH) nedeniyle hayatını kaybetmekte ve 160 milyon insan MH tanısı almaktadır. Ülkelerin gayrisafi milli hasılalarının %4'ünden fazlasının iş kazası ve MH nedeniyle kaybedildiği tahmin edilmektedir.
Haberi Oku


Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Eğitim Birimi

mart ara haber4 Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde sağlık hizmet kalitesini artırmak amacıyla, tüm çalışanların eğitimlerinde, eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, eğitimin sürekliliğinin sağlanması, eğitim planlarının hazırlanması, planlanan eğitimlerin uygulanması ve eğitim değerlendirilmelerinin yapılması gerekmektedir.
Haberi Oku

Kan Bağışı Standımız Gönüllü Bağışçıları Bekliyor

ara haber3 Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Kan Merkezi görevlileri tarafından kurulan kan bağışı standı, vatandaşları hayat kurtarmaya davet etti

Haberi Oku

Üniversitemizin Yeni Rektörü Prof.Dr. Nükhet Hotar Göreve Başladı...

Üniversitemizin Yeni Rektörü Prof.Dr. Nükhet Hotar Göreve Başladı...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Fatma Seniha Nükhet Hotar, görevine başladı. Rektör Hotar, DEÜ’nün yeni dönemde Türkiye’nin kazanımlarına katkı sağlayacak proje ve söylemlerle öncü olacağını söyledi.
Haberi Oku

Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü Öğrencileri Onkoloji Hastalarını Ziyaret Etti...

Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü Öğrencileri Onkoloji Hastalarını Ziyaret Etti...İtalya’da yapılan Miss Future Star yarışmasında birinci olan Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzik ve Bale Ortaokulu Bale Anasanat Dalı 5. Sınıf öğrencisi Ada Özdirek kazandığı para ödülünü, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çocuk Hematoloji – Onkoloji Bölümü kliniğine bağışladıi.
Haberi Oku


Dünya Tüberküloz Günü

mart ara haber 1 Tüberküloz basili milattan önceki dönemlerde dahi salgınlar yapmış, havada, karada, suda, otlakta her yerde bulunabilen, zengin, fakir; genç, yaşlı ayırmaksızın toplumun her kesiminde hastalık yapabilen bir basildir.
Haberi Oku

Yaşlılık Haftası

mart ara haber 2 On dokuzuncu yüzyılın ortalarından itibaren bilim, teknoloji ve sağlık alanındaki gelişmelere paralel olarak beklenen yaşam süresi ve dünya nüfusu belirgin bir şekilde artmaya başlamış ve yirminci yüzyılın başlarında geriatri bilim alanının ortaya çıkmasına neden olmuştur
Haberi Oku

DEÜ’lü Hemşireler, Hemşireler Günü’nde Doyasıya Eğlendiler

Acı KaybımızDokuz Eylül Üniversitesi Uygulama Araştırma Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ‘Hemşirelik Haftası’nı kutlamak üzere kahvaltı etkinliği düzenlendi...
Haberi Oku

DEÜ Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği Bir İlke İmza Attı...

DEÜ Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği Bir İlke İmza Attı...Dokuz Eylül Üniversitesi Genel Cerrahi Kliniği, geçtiğimiz günlerde Karın içi tümörleri kanser cerrahisi alanında çok önemli bir başarıya imza attı.
Haberi Oku


Üniversitemizin 36. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması

Üniversitemizin 36. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması Görkemli Bir Törenle Kutlandı... Üniversitemizin 36. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması Görkemli Bir Törenle Kutlandı...
Haberi Oku

DEÜ’den Dev Sağlık Yatırımı...

12-18 Mayıs Dünya Hemşirelik Haftası Kutlu Olsun...Türkiye’nin yükseköğretimdeki marka kurumlarından biri olan Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ), İnciraltı’nda bulunan Sağlık Yerleşkesinde Hemşirelik Fakültesi derslik binası için temel atma töreni gerçekleştirdi. Törende konuşan DEÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik, “DEÜ, sağlık sektörünün ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücü ihtiyacını insana ve altyapıya yaptığı yatırımlarla karşılamaya devam ediyor” dedi.
Haberi Oku

Nehir’in Adı Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Oyun Odasında Yaşayacak

Acı KaybımızDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde KAÇUV ve ÇOYAK’ın desteğiyle yenilenen çocuk oyun alanı hizmete açıldı. DEÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mete Edizer, hastanenin diğer bölümlerinde de yapısal yenilemelerin devam ettiğini, sponsor ve bağışçıların desteğiyle maliyetin üniversite bütçesine olan yükünün mümkün olduğunca düşürüldüğünü söyledi...
Haberi Oku

Rektör V. Erdal Çelik Sağlıkta Şiddeti Kınadı...

12-18 Mayıs Dünya Hemşirelik Haftası Kutlu Olsun...Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Erdal Çelik, geçtiğimiz hafta sonu Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde hasta yakınlarının fiziki saldırısına uğrayan doktorları ziyaret etti. Olaya tepki gösteren Çelik, “ Akıl ve vicdan sınırlarını zorlayan bu saldırı üniversite yönetimi olarak bizleri derinden üzmüştür. Olaya sebep olan kişiler hakkında gerekli yasal işlemler başlatılmış olup bu süreç tarafımızca yakından takip edilecektir” dedi.
Haberi Oku


Acı Kaybımız

Acı KaybımızTürk bilim dünyasına sayısız değerler kazandıran, binlerce akademisyen ve öğrenci yetiştiren Dokuz Eylül Üniversitesi’nin ikinci Rektörü Prof. Dr. Namık Çevik son yolculuğuna uğurlandı...
Haberi Oku

Bowling Turnuvasında Buluşması...

Kişisel Gelişim Seminerler Eğiticilerine İçten Teşekkürler... Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Çalışanları Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Bowling Turnuvasında Buluştu...
Haberi Oku

Dayanışma Günü

Dayanışma GünüRektörlüğümüzün düzenlediği ‘ Dayanışma ve Birlik Buluşması’ etkinliğinde Üniversitemiz bünyesinde görev yapan şehit yakınları, gazilerle ile bir araya gelen Başhekimimiz Prof. Dr. Mete Edizer, gazilerimize, Hastanemizde yapılacak tedavilerinde öncelik verileceğini müjdeledi.
Haberi Oku

Dayanışma ve Birlik Buluşması etkinliği...

Dayanışma GünüRektörlüğümüzün düzenlediği ‘Dayanışma ve Birlik Buluşması’ etkinliğinde Üniversitemiz bünyesinde görev yapan şehit yakınları, gazilerle ile bir araya gelen Başhekimimiz Prof. Dr. Mete Edizer, gazilerimize, Hastanemizde yapılacak tedavilerinde öncelik verileceğini müjdeledi.
Haberi Oku


Nefroloji Bilim Dalının Diyaliz Eğitim Programı

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Nefroloji Bilim Dalının Diyaliz Eğitim ProgramıDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nefroloji Bilim Dalı Diyaliz Merkezine 21.05.2018 tarihinde başlamak üzere Hekimler/Hemşireler için Hemodiyaliz, Hemşireler İçin Periton Diyalizi Hemşireliği eğitimi başlatılacaktır.
Haberi Oku

Kişisel Gelişim Seminerler Eğiticilerine İçten Teşekkürler...

Kişisel Gelişim Seminerler Eğiticilerine İçten Teşekkürler... Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi‘nde, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Aynur Akay önderliğinde başlayan ve ‘İlişkiler arası Çatışmada Kriz Yönetimi’, ‘Stres ve Başa Çıkma Yolları ile Ekip Çalışması’, ‘İletişim’ ve ‘ Psikodrama Uygulamaları’ başlıklarıyla yaklaşık beş hafta süren ‘Kişisel Gelişim Seminerleri’ başarıyla tamamlandı.
Haberi Oku

Akupunktur ve Moksibüsyon “Geleneksel Tıbbın Yeniden Keşfi”

Akupunktur ve Moksibüsyon Geleneksel Tıbbın Yeniden KeşfiDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi, İkuei Medical College ve Japonya İzmir Kültürlerarası Dostluk Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen “Akupunktur ve Moksibüsyon Semineri” Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Derslikler Grubu Konferans Salonu’nda yapıldı.
Haberi Oku

Öğretim Üyesi Özel Randevu Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerHastanemizde öğretim üyesi muayeneleri polikliniklerde yapılmaktadır. Çağrı Merjezi: 0(232) 412 98 98
Haberi Oku


Nehir'in Adı DEÜ Hastanesi Oyun Odasında Yaşayacak...

Nehir'in Adı DEÜ Hastanesi Oyun Odasında Yaşayacak...Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde KAÇUV ve ÇOYAK’ın desteğiyle yenilenen çocuk oyun alanı hizmete açıldı.
Haberi Oku

Romatoloji’de Son İki Yıl 19-22 Nisan 2018 Ilıca Hotel - Çeşme, İzmir...

Romatoloji’de Son İki Yıl 19-22 Nisan 2018 Ilıca Hotel - Çeşme, İzmirHer zaman olduğu gibi yine derneğimizin çatısı altında düzenlenecek olan “Romatoloji’de Son İki Yıl” toplantısındaki hedefimiz...
Haberi Oku

DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi...

>DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak KonukeviDEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi için hasta yakınlarından sonsuz teşekkür...
Haberi Oku

Doğdukları Kente En Anlamlı Armağan...

Doğdukları Kente En Anlamlı Armağan...İzmirli Hayırseverler Ergun ve Reyhan Seval çiftinin bağışlarıyla baştan aşağı yenilenen Diyaliz Merkezi, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Erdal Çelik, Bağışçılar Reyhan Seval – Ergun Seval...
Haberi Oku


DEÜ Hastanesi Servisler Girişi tadilatla yenilendi

DEÜ Hastanesi Servisler Girişi tadilatla yenilendi!Hastanemiz yenilenmesini sürdürüyor...
Haberi Oku

Başhekim Prof. Dr. Mete Edizer’den tedavi gören küçüklere yeni yıl morali...

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mete Edizer, yeni yıl öncesinde yatarak tedavi gören küçük hastaları Çocuk Servisi’nde düzenlenen sürpriz eğlencede ziyaret ederek moral verdiDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mete Edizer, yeni yıl öncesinde yatarak tedavi gören küçük hastaları Çocuk Servisi’nde düzenlenen sürpriz eğlencede ziyaret ederek moral verdi.
Haberi Oku

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne büyük onur

Yılın Hemşirelik Hizmetleri Yöneticisi Ödülü DEÜ’lü Yönetici Seyyare Kurt’a verildi.Yılın Hemşirelik Hizmetleri Yöneticisi Ödülü DEÜ’lü Yönetici Seyyare Kurt’a verildi...
Haberi Oku

Karaciğer Naklinde 3D Devrimi...

DEÜ Karaciğer Naklinde 3D DevrimiKaraciğer naklinde Türkiye’nin öncü merkezleri arasında yer alan Dokuz Eylül Üniversitesi, karaciğer naklinde 3 Devrimi...
Haberi Oku


DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi...

DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi...DEÜ’de hizmete açılan KİTVAK Abdulrezzak Sancak Konukevi için hasta yakınlarından sonsuz teşekkür...
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi çalışanlarına Kişisel Gelişim Seminerleri

DEÜ Hastanesi’nde Gebe Okulu!DEÜ Hastanesi çalışanlarına Kişisel Gelişim Seminerleri...
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi’nin sevilen çalışanı Özler Dündar...

DEÜ Hastanesi’nin sevilen çalışanı Özler Dündar gözyaşları ile sonsuzluğa uğurlandıDEÜ Hastanesi’nin sevilen çalışanı Özler Dündar gözyaşları ile sonsuzluğa uğurlandı.
Haberi Oku

Rektör ve Başhekimden Külliye ve Anıtkabir Ziyareti

Rektör ve Başhekimden Külliye ve Anıtkabir ZiyaretiCumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki törende, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve YÖK Başkanı Yekta Saraç akademik yıl açılış konuşmalarını gerçekleştirdi.
Haberi Oku

 

 

KBB’den Canlı Cerrahi İle Türkiye’ye Eğitim

Meslek Hastalıklarında DEÜ’den Sanayiye İşbirliği ÇağrısıKulak Burun Boğaz (KBB) Anabilim Dalı’nın gerçekleştirdiği ulusal bir canlı cerrahi uygulamasına ev sahipliği yaptı.
Haberi Oku

Nefes Kesen Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun Gözdesi Dokuz Eylüllü Doktorlar

Yaşam Boyu Devam Eden Serebral Palsi Tedavisinde Deneyimli MerkezDEÜ Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Sedat Yanturalı ve ekibi, tüm dünyanın izlediği 53. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nda Acil Sağlık ekibi olarak ülkemizi başarıyla temsil etti.
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi İnme Tedavisinde Türkiye’ye Rol Model

DEÜ Hastanesi İnme Tedavisinde Türkiye’ye Rol ModelDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği tarafından akredite edilen İnme Ünitesi, özellikli tedavilerde Türkiye’nin gözde merkezi oldu.
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi’nde Gebe Okulu!

DEÜ Hastanesi’nde Gebe Okulu!Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde, Sağlık Bakanlığı’nın başlattığı “Anne Dostu Hastane” uygulamasına hazırlık kapsamında “Gebe Okulu” açıldı.
Haberi Oku


Meslek Hastalıklarında DEÜ’den Sanayiye İşbirliği Çağrısı

Meslek Hastalıklarında DEÜ’den Sanayiye İşbirliği ÇağrısıTürkiye’nin İlk Meslek Hastalıkları Bilim Dalı; dünya standartlarındaki bilgi birikimi ile kaliteli hizmet anlayışını topluma ulaştırmak için sanayi kuruluşlarına işbirliği çağrısı yaptı.
Haberi Oku

Yaşam Boyu Devam Eden Serebral Palsi Tedavisinde Deneyimli Merkez

Yaşam Boyu Devam Eden Serebral Palsi Tedavisinde Deneyimli MerkezTürkiye’de yaklaşık 300 bin kişide bulunan ve 3-18 yaş grubu verilerine göre de 108 bin kişinin tedavi edildiği serebral palsi hastalığında Dokuz Eylül Üniversitesi hastanesi 16 yıldır süren hizmet ve deneyimleri ile Ege Bölgesi’nde referans merkez oldu.
Haberi Oku

Prof. Dr. Bahri Akdeniz: “Kalp sağlığında düzenli kontrol hayat kurtarır”

Prof. Dr. Bahri Akdeniz Dokuz Eylül Üniversitesi Kalp Salığı 40’lı yaşlardan itibaren düzenli kontroller yaptırarak “Akut Koroner Sendrom”dan korunabilir...
Haberi Oku

Aşırı Sıcakta İş Kazaları 4 Kat Artıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Meslek Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı ve Meslek Hastalıkları Uzmanları Derneği Prof. Dr. Arif Çımrın, aşırı sıcakta, iş kazaları ve sıcağa bağlı gelişen hastalıklarda çarpıcı artış görüldüğüne dikkat çekti...
Haberi Oku


Çocuk Psikiyatri Ek Birimi Açıldı

adli tip ara resim haber icinÇocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı olarak hasta hizmet sunumunu sürdüren Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde, 0-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlerin ruhsal problemleri değerlendirilerek tedavi olanakları sunuluyor.
Haberi Oku

Kanser Savaşçısı DEÜ Hastanesi Tümör Konseyleri İle Fark Yaratıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, çağımızın zorlu hastalığı kanser tedavisinde “Tümör Konseyleri” ile Türkiye öncüsü oldu.
Haberi Oku

Kanser Hastaları Kemoterapi İçin Artık Sıra Beklemeyecek...

cocuk psikaytri ara resim haber icinTürkiye’nin sağlıkta lider kuruluşlarından Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde, daha çok kanser hastalarının tedavi edildiği Gündüz Tedavi Merkezi’nde son yıllarda artan hasta yoğunluğuna bağlı olarak...
Haberi Oku

Arpaboyu Dergisi'nin 64. Sayısı Yayınlandı...

plastik cerrahi ara resim haber icinDokuz Eylül Üniversitesi Düzenli Olarak Dönemsel Hazırladığı Arpaboyu Dergisinin son sayısı çıkmıştır.
Haberi Oku


Meslek Hastalıklarında DEÜ’den Sanayiye İşbirliği Çağrısı

adli tip ara resim haber icinTürkiye’nin İlk Meslek Hastalıkları Bilim Dalı; dünya standartlarındaki bilgi birikimi ile kaliteli hizmet anlayışını topluma ulaştırmak için sanayi kuruluşlarına işbirliği çağrısı yaptı. 
Haberi Oku

Öğretim Üyesi Özel Randevu Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Hastanemizde öğretim üyesi muayeneleri polikliniklerde yapılmaktadır. Çağrı Merjezi: 0(232) 412 98 98
Haberi Oku

Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi’nde Ek Birim Hizmete Açıldı

cocuk psikaytri ara resim haber icinÇocuk Psikiyatrisi Anabilim Dalı olarak hasta hizmet sunumunu sürdüren Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde, 0-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlerin ruhsal problemleri değerlendirilerek tedavi olanakları sunuluyor.
Haberi Oku

Plastik Cerrahi Polikliniği’nde Fiziksel Alanlar İyileştirildi

plastik cerrahi ara resim haber icinDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde 1989 yılında kurulan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nın fiziksel altyapısı baştan aşağı yenilenerek daha modern ve konforlu bir ünite olarak hasta hizmet sunumuna başladı.
Haberi Oku


Adli Tıp Anabilim Dalı Yeni Poliklinik Binasına Taşındı

adli tip ara resim haber icinDokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı’nda poliklinik hizmetleri, Adli Tıp binası girişinde düzenlenen yeni ünitede verilmeye başlandı.
Haberi Oku

Tıbbi Onkoloji Polikliniği Yenilendi!

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Kanser tedavilerinde Türkiye’nin referans merkezleri arasında yer alan Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Onkoloji Polikliniği, çağın koşullarına uygun şekilde modernize edildi.
Haberi Oku

Öğretim Üyesi Özel Randevu Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerHastanemizde öğretim üyesi muayeneleri polikliniklerde yapılmaktadır. Çağrı Merjezi: 0(232) 412 98 98
Haberi Oku

Kalpten Bağış Hastalara Şifa Olacak

kalpten sifa haber 1Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde 2016 yılında kalp rahatsızlığı nedeniyle 7 ay süreyle tedavi gören hayırsever Ethem Gürbüz, kendisi gibi şifa bekleyen hastalara destek olmak için yaptığı bağış ile Kardiyoloji Yoğun Bakım Ünitesi’ne 4 yataklı bir Günübirlik Servis kazandırdı.
Haberi Oku


Tıbbi Onkoloji Polikliniği Yenilendi

tibbi onkoloji deu hastane mini haber 1Kanser tedavilerinde Türkiye’nin referans merkezleri arasında yer alan Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Tıbbi Onkoloji Polikliniği, çağın koşullarına uygun şekilde modernize edildi.
Haberi Oku

Böbrek Nakilli Hastadan Anlamlı Bağış

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde 2010 yılında böbrek nakli yapılarak hayata tutunan 58 yaşındaki Kasım Hacıfettahoğlu, böbrek rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören hastalara şifa olmak için 7500 TL bağış yaptı.
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi Yönetim Hizmet Binası Törenle Açıldı

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde Servisler Girişi yanına inşaa edilen 5 katlı Başhekimlik Hizmet Binası törenle açıldı.
Haberi Oku

İngiliz Hasta Gloria Rhodes DEÜ Hastanesi’nde Şifa Buldu

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerKuzey Kıbrıs Türk Türk Cumhuriyeti’nde(KKTC) yaşayan İngiliz uyruklu hasta Gloria Karabina Rhodes (66), geçen yıl tanı aldığı akciğer kanseri tedavisi sürecinde geldiği DEÜ Hastanesi’nde başarılı bir ameliyat geçirerek şifa bulmanın sevincini yaşadı.
Haberi Oku


Tüp Bebekte Yeni Teknolojiye KOSGEB Desteği

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nin (DEPARK Sağlık) 2015 yılında bünyesine kattığı firmalardan “Koek Biyoteknoloji”nin, bebek özlemi çekenler için geliştirdiği “Mikro akışkan çip teknolojisi”, Bilim Sanayi ve Ticaret Bakanlığı kuruluşu olan KOSGEB’den (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) tam destek aldı.
Haberi Oku

Kalp Hastalarına Lions Desteği

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Sağlık, eğitim ve çevre konularında topluma hizmet ve yardımı ilke edinen İzmir Bahar Lions Kulübü Derneği üyeleri, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Kardiyoloji Servisi’nde tedavi gören hastalar için bir oda tanzim etti, Anjiyo bölümünde nübirlik hastaların kalabileceği bir ünite kurulması için de seferber oldu.
Haberi Oku

Türkiye’nin En Modern Geriatri Servisi DEÜ Hastanesi’nde Hizmete Girdi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Geriatri Bilim Dalı bünyesinde açılan Türkiye’nin en modern Geriatri Servisi, 13 yatak kapasitesi ile Ocak 2015’ten itibaren hizmet sunumuna başladı.
Haberi Oku

Türkiye’nin ilk Meslek Hastalıkları Bilim Dalı ve Kliniği DEÜ Hastanesi’nde kuruldu

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerDokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’nın 2012 yılında uzmanlık alanı kabul ettiği Meslek Hastalıkları uzmanlığı ve hizmeti konusunda ilklere imza attı.
Haberi Oku


DEÜ Hastanesi’nde Dünya Standartlarında Tüp Bebek Tedavisi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel Haberler Tüp bebek tedavisinde 2002 yılından itibaren Türkiye’nin örnek merkezleri arasında hizmet veren Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, ülkemizde yeni yaygınlaşan “Yumurta dondurma” uygulaması ile çocuk sahibi olmak isteyenlerin yeni umut ışığı oldu.
Haberi Oku

Öğretim Üyesi Özel Randevu Sistemi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Güncel HaberlerHastanemizde öğretim üyesi muayeneleri polikliniklerde yapılmaktadır. Çağrı Merjezi: 0(232) 412 98 98
Haberi Oku

DEÜ, Namık Hocasını Unutmadı...

Namık Çevik'in İsmi Fakültede YaşayacakNamık Çevik'in İsmi Fakültede Yaşayacak
Haberi Oku

DEÜ Hastanesi'nde Yangın Tatbikatı...

Karşılıksız Sevginin Vücut Bulduğu Tüm Annelerimizin, Anneler Günü Kutlu Olsun... Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nde her yıl düzenlenen yangın tatbikatı bu kez Psikiyatri Servisinde yapıldı. Hastanemiz Sivil Savunma Birim Sorumlusu Mesut Dibek tarafından organize edilen tatbikatta, İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri gerçek bir yangın görünümü oluşturdular...
Haberi Oku


satin alma logoo cocuk hastanesi kalite tup bebek labaratuvar  hasta haklari arpaboyu

İletişim Bilgileri

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Balçova
Adres: Mithatpaşa cad. no 1606 inciraltı yerleşkesi 35340 Balçova / İzmir
Telefon: +90 (232) 412 22 22
Faks: +90 (232) 412 97 97