DTPA Kiti Alınacaktır
BASINC AYARLI Y TIP IRRIGASYON KANULU TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/5459
İhale Konu : BASINC AYARLI Y TIP IRRIGASYON KANULU TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 02/09/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 07/09/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
4 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/5449
İhale Konu : 4 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 02/09/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 07/09/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
2027 YILI ENDOSKOPİ MALZEMELERİ TIBBİ MALZEME İHALESİ
İhale Kayıt No : 2026/5381
İhale Konu : 2027 YILI ENDOSKOPİ MALZEMELERİ TIBBİ MALZEME İHALESİ
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 31/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 07/09/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
2027 YILI BEYİN CERRAHİ TIBBİ MALZEME İHALESİ
İhale Kayıt No : 2026/5377
İhale Konu : 2027 YILI BEYİN CERRAHİ TIBBİ MALZEME İHALESİ
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 31/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 07/09/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
SOĞUTMA GRUBU BAKIM ONARIMI
İhale Kayıt No : 2026-5323
İhale Konu : SOĞUTMA GRUBU BAKIM ONARIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 28.08.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 03.09.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Hatice Acar
İhale Durumu : Beklemede
2027 YILI 26 KALEM TIBBİ MALZEME Alımı
İhale Kayıt No : 2026/ 5275
İhale Konu : 2027 YILI 26 KALEM TIBBİ MALZEME Alımı
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 2708/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 03/09/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : YUSUF GÜLER
İhale Durumu : Beklemede
DERMATOLOJİ SERVİSİ ÖZEL ÖLÇÜ KROM KÜVET İMALATI VE MONTAJI
İhale Kayıt No : 2026-5252
İhale Konu : DERMATOLOJİ SERVİSİ ÖZEL ÖLÇÜ KROM KÜVET İMALATI VE MONTAJI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 25.08.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 31.08.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Hatice Acar
İhale Durumu : Beklemede
KALP-AKCIGER MAKINASI yaklaşık maliyet İlanı
DIJITAL DERMATOSKOP SISTEMI yaklaşık maliyet İlanı
2027 YILI GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ MALZEMELERİ Alımı
İhale Kayıt No : 2026/ 5158
İhale Konu : 2027 YILI GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ MALZEMELERİ Alımı
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 20/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 27/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : YUSUF GÜLER
İhale Durumu : Beklemede
2027 YILI CERRAHİ SÜTUR Alımı
İhale Kayıt No : 2026/ 5156
İhale Konu : 2027 YILI CERRAHİ SÜTUR Alımı
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 20/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 28/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : YUSUF GÜLER
İhale Durumu : Beklemede
AMELİYAT MASASI ONARIMI
İhale Kayıt No : 2026-5111
İhale Konu : AMELİYAT MASASI ONARIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 18.08.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 24.08.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Hatice Acar
İhale Durumu : Beklemede
ABSORBEND STICK TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/5069
İhale Konu : ABSORBEND STICK TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 13/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 19/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
YUKSEK DEVIRLI MOTORA UYUMLU TUR UCU TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/5068
İhale Konu : YUKSEK DEVIRLI MOTORA UYUMLU TUR UCU TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 13/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 19/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
2 Kalem Gaz Rulo Sargı
SYRINGOPERITONEAL SANTLAR (LUMBOPERITONEL SANT) TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/5054
İhale Konu : SYRINGOPERITONEAL SANTLAR (LUMBOPERITONEL SANT) TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 13/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 19/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
KANUL I.V. NO:26 TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/5055
İhale Konu : KANUL I.V. NO:26 TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 13/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 19/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
HAVA KANALI TAMİRİ
İhale Kayıt No : 2026-5057
İhale Konu : HAVA KANALI TAMİRİ
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 13.08.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 18.08.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
LAM TARAMA CİHAZI yaklaşık maliyet İlanı
13 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme
2027 YILI HEMOTOLOJİ VE ONKOLOJİ MALZEMELERİ TIBBİ MALZEME İHALESİ
İhale Kayıt No : 2026/5026
İhale Konu : 2027 YILI HEMOTOLOJİ VE ONKOLOJİ MALZEMELERİ TIBBİ MALZEME İHALESİ
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 11/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 20/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
KISA DALGA DIATERMI CIHAZI(YUKSEK FREKANSLI ELEKTRIK AKIM CIHAZI) yaklaşık maliyet İlanı
Naylon Poşet (Patoloji Materyalleri için)
3 KALEM RADYASYON KORUYUCU EKİPMAN alımı İlanı
2027 Yılı Hemodiyaliz Malzemeleri Tıbbi Malzeme İhalesi
İhale Kayıt No : 2026/5019
İhale Konu : 2027 Yılı Hemodiyaliz Malzemeleri Tıbbi Malzeme İhalesi
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 10/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 18/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
2027 YILI YUKSEK DEVIRLI MOTORA UYUMLU TUR UCU Alımı
İhale Kayıt No : 2026/ 5018
İhale Konu : 2027 YILI YUKSEK DEVIRLI MOTORA UYUMLU TUR UCUAlımı
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 10/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 17/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : YUSUF GÜLER
İhale Durumu : Beklemede
YANGIN SÖNDÜRME HİDROFOR SİSTEMİ BAKIM VE ONARIMI
İhale Kayıt No : 2026-5000
İhale Konu : YANGIN SÖNDÜRME HİDROFOR SİSTEMİ BAKIM VE ONARIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 10.08.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 14.08.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
DOUBLE LUMEN KALICI HEMODIYALIZ KATETERI TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/5023
İhale Konu : DOUBLE LUMEN KALICI HEMODIYALIZ KATETERI TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 10/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 12/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
KOMBINE VISKO ELASTIK (OFTALMIK KULLANIM) TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/5024
İhale Konu : KOMBINE VISKO ELASTIK (OFTALMIK KULLANIM) TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 10/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 14/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
25 kalem kit ve kimyasal alınacaktır
Aspergillus Galactomannan Antijeni Alınacaktır
2026 YILI Perfüzör Sistemi ve İnfüzyon Setleri Alımı
İhale Kayıt No : 2026/ 4981
İhale Konu : 2026 YILI Perfüzör Sistemi ve İnfüzyon Setleri Alımı
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 07/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 13/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : YUSUF GÜLER
İhale Durumu : Beklemede
2027 YILI Aspirasyon Sonda Sistemi (Torba ve Sonda Dahil) Alımı
İhale Kayıt No : 2026/ 4981
İhale Konu : 2027 YILI Aspirasyon Sonda Sistemi (Torba ve Sonda Dahil) Alımı
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 07/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 14/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : YUSUF GÜLER
İhale Durumu : Beklemede
2027 YILI 30 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı
İhale Kayıt No : 2026/ 4984
İhale Konu : 2027 YILI 30 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 07/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 14/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : YUSUF GÜLER
İhale Durumu : Beklemede
BILIARY STENT SET PANKREATIK TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/4985
İhale Konu : BILIARY STENT SET PANKREATIK TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 07/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 12/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
PARA SAYMA MAKİNESİ BAKIMI
İhale Kayıt No : 2026-4987
İhale Konu : PARA SAYMA MAKİNESİ BAKIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 07.08.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 13.08.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
2027 Yılı Anestezi ve Yoğunbakım Tıbbi Malzeme İHALESİ
İhale Kayıt No : 2026/4974
İhale Konu : 2027 Yılı Anestezi ve Yoğunbakım Tıbbi Malzeme İHALESİ
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 07/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 14/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
2027 YILI AIRVO İHALESİ
İhale Kayıt No : 2026/4955
İhale Konu : 2027 YILI AIRVO İHALESİ
İhale Şekli : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 07/08/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 12/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 19. MADDE(AÇIK İHALE)
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
ÖN İZOLASYON ÇELİK BORU TAMİRİ
İhale Kayıt No : 2026-4961
İhale Konu : ÖN İZOLASYON ÇELİK BORU TAMİRİ
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 07.08.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 13.08.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
Patoloji Spesmen Kabı
PLAKALI EŞANJÖR TAMİRİ
İhale Kayıt No : 2026-4961
İhale Konu : PLAKALI EŞANJÖR TAMİRİ
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 06.08.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 12.08.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
TURKAK 15189 AKREDITASYON BELGESI ALINMASII HIZMETI
SIRAMATIK CAGRI SISTEMI TAMIRI
3 kalem koruyucu kıyafet alınacaktır
SOĞUK ODA TAMİRİ
Patoloji Spesmen Kabı
KBRN Ünitesi Ekipmanı
2 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme (İlaç Hazırlama Kutusu)
FOTOSELLİ OTOMATİK YANA KAYAR KAPI YAPILMASI
İhale Kayıt No : 2026-4800
İhale Konu : FOTOSELLİ OTOMATİK YANA KAYAR KAPI YAPILMASI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 03.08.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 08.08.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
OTOTRANSFUZYON SETI TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/4762
İhale Konu : OTOTRANSFUZYON SETI TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 31/07/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 04/08/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
OTOKLAV ONARIMI
Patoloji Laboratuvarı için 2 kalem kit alınacaktır
DMSO (10 ML DIMETHYL SULFAXIDE, FLAKON) alınacaktır
HOLTER CİHAZI ONARIMI
İhale Kayıt No : 2026-4600
İhale Konu : HOLTER CİHAZI ONARIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 27.07.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 30.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
VRV KLİMA TAMİRİ
C KOLLU RÖNTGEN CİHAZI TAMİRİ
İhale Kayıt No : 2026- 4557
İhale Konu : C KOLLU RÖNTGEN CİHAZI TAMİRİ
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 24.07.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 30.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
ENDOSKOPIK (LAPAROSKOPIK) CERRAHI GORUNTULEME SISTEMI (ENDOVIZYON -KULE SISTEMI ) yaklaşık maliyet İlanı
SEPSIS ADSORBSIYON KOLONU ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/4541
İhale Konu : SEPSIS ADSORBSIYON KOLONU ALIMI
İhale Şekli : 22/D DOĞRUDAN TEMİN
İhale Kayıt Tarih : 24/07/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 24/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22/D DOĞRUDAN TEMİN
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
PUNCH VAKUMLU TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/4525
İhale Konu : PUNCH VAKUMLU TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 24/07/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 29/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
COK FONKSIYONLU ELEKTRIK TESISATI TEST CIHAZI VE KACAK OLCUM PENSI SETI alımı İlanı
2 KV ONLINE UPS (KGK) alımı İlanı
GÖZLÜK DENEME ÇERÇEVESİ alımı İlanı
GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ MALZEMELERİ TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/4500
İhale Konu : GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ MALZEMELERİ TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 23/07/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 28/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
TRANSSEPTAL SHEATH (ORGULU) ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/ 4497
İhale Konu : TRANSSEPTAL SHEATH (ORGULU) ALIMI
İhale Şekli : 21/A MADDE(PAZARLIK İHALE)
İhale Kayıt Tarih : 23/07/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 30/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 21/A MADDE(PAZARLIK İHALE)
İlgili Memur : YUSUF GÜLER
İhale Durumu : Beklemede
TAVAN PERDE RAYI SABİTLENMESİ
İhale Kayıt No : 2026- 4461
İhale Konu : TAVAN PERDE RAYI SABİTLENMESİ
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 22.07.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 28.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
10 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Doğrudan Temin İlanı
ATIK SU ANALİZİ RAPORU
İhale Kayıt No : 2026- 4283
İhale Konu : ATIK SU ANALİZİ RAPORU
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 17.07.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 23.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
SILIKON FRONTAL SUSPENSION SET ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/4209
İhale Konu : SILIKON FRONTAL SUSPENSION SET ALIMI
İhale Şekli : 22/D DOĞRUDAN TEMİN
İhale Kayıt Tarih : 16/07/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 20/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22/D DOĞRUDAN TEMİN
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
KAN VE NUMUNE TASIMA CANTASI alımı İlanı
HAVA SOĞUTMALI SOĞUTMA GRUBU TAMİRİ
İhale Kayıt No : 2026- 4195
İhale Konu : HAVA SOĞUTMALI SOĞUTMA GRUBU TAMİRİ
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 16.07.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 22.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
VİDALI HAVA KOMP.DRYAIR
İhale Kayıt No : 2026- 4173
İhale Konu : VİDALI HAVA KOMP.DRYAIR
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 14.07.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 20.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
3 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/4151
İhale Konu : 3 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 13/07/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 17/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
ACİL DURUM TAHLİYE VE YANGIN TAHLİYE KAT PLANLARI PROJELENDİRİLMESİ VE TEMİN EDİLMESİ
İhale Kayıt No : 2026- 4137
İhale Konu : ACİL DURUM TAHLİYE VE YANGIN TAHLİYE KAT PLANLARI PROJELENDİRİLMESİ VE TEMİN EDİLMESİ
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 09.07.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 14.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
-VRV KLIMA TAMIRI
PASLANMAZ EVYE UC AYRI YIKAMA BOLUMLU alımı İlanı
KORONER KALP KATETERI DIAGNOSTIK 6F JL 6 CM TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/4116
İhale Konu : KORONER KALP KATETERI DIAGNOSTIK 6F JL 6 CM TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 07/07/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 13/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
KIRMIZI RENK KARTON alımı İlanı
LAPAROSKOPIK DUZ CENELI PORTEGU 43 CM İlanı
HASTA ISITICI CİHAZ ONARIMI
İhale Kayıt No : 2026- 3883
İhale Konu : HASTA ISITICI CİHAZ ONARIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 01.07.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 07.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
3 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme
FM200 YANGIN SONDURME SISTEMI TUP DOLUMU
ASANSÖR TEKNİK MALZEME ALIMI
4-Nitrofenil Fosfat Disodyum Tuzu Hekzahidrat alımı
Bilirubin standart/kontrol test kiti alımı
ASPIRASYON SONDA SISTEMI (TORBA VE SONDA DAHIL)(2000 ML) ve (3000 ML) TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/3821
İhale Konu : ASPIRASYON SONDA SISTEMI (TORBA VE SONDA DAHIL)(2000 ML) ve (3000 ML) TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 29/06/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 02/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
DOGAL ORFIZ CERRAHISI IZSIZ GIRISIM KITI TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/3818
İhale Konu : DOGAL ORFIZ CERRAHISI IZSIZ GIRISIM KITI TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 29/06/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 03/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
TRANSPALET TAMİRİ
İhale Kayıt No : 2026- 3856
İhale Konu : TRANSPALET TAMİRİ
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 30.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 06.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
YANGIN KAPISI 100X210 CM 120 DAKIKA DAYANIMLI PANIK BARLI BARELLI
İhale Kayıt No : 2026- 3754
İhale Konu : YANGIN KAPISI 100X210 CM 120 DAKIKA DAYANIMLI PANIK BARLI BARELLI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 26.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 02.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
TIBBİ ATIK DEPOSU KAPI REVİZYONU
İhale Kayıt No : 2026- 3741
İhale Konu : TIBBİ ATIK DEPOSU KAPI REVİZYONU
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 26.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 02.07.2026
İhale Saat : 10.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
TEMPERLI CAM KAPI YAPILMASI
İhale Kayıt No : 2026- 3713
İhale Konu : TEMPERLI CAM KAPI YAPILMASI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 25.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 01.07.2026
İhale Saat : 17.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
YANGIN KAPISI 117X210 CM 120 DAKIKA DAYANIMLI PANIK BARLI BARELLI
İhale Kayıt No : 2026- 3700
İhale Konu : YANGIN KAPISI 117X210 CM 120 DAKIKA DAYANIMLI PANIK BARLI BARELLI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 25.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 02.07.2026
İhale Saat : 09.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
OTOMATIK SARMAL KAPI (MOTORLU KEPENK / PANJUR) TAMIRI
İhale Kayıt No : 2026- 3681
İhale Konu : OTOMATIK SARMAL KAPI (MOTORLU KEPENK / PANJUR) TAMIRI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 25.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 02.07.2026
İhale Saat : 09.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
KIRSCHNER TELI (YİVSİZ) TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Kayıt No : 2026/3680
İhale Konu : KIRSCHNER TELI (YİVSİZ) TIBBİ MALZEME ALIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 25/06/2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 03/07/2026
İhale Saat : 10:00
İhale Yeri : DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ
İhale Yönetmelik : 22 /D Doğrudan Temin
İlgili Memur : SİMGE ÖZBAY
İhale Durumu : Beklemede
BUHAR JENERATÖRÜ TAMİRİ
İhale Kayıt No : 2026- 3568
İhale Konu : BUHAR JENERATÖRÜ TAMİRİ
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 22.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 26.06.2026
İhale Saat : 14.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
TEMİZLİK MALZEMELERİ ALIMI
HOLTER CİHAZI ONARIMI
İhale Kayıt No : 2026- 3553
İhale Konu : HOLTER CİHAZI ONARIMI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 22.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 26.06.2026
İhale Saat : 14.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
ALUMINYUM TEK KANALLI DONUSLU KORNIS YAPILMASI
İhale Kayıt No : 2026- 3520
İhale Konu : ALUMINYUM TEK KANALLI DONUSLU KORNIS YAPILMASI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 19.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 24.06.2026
İhale Saat : 09.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
ALUMINYUM TEK KANALLI DONUSLU KORNIS YAPILMASI
İhale Kayıt No : 2026- 3517
İhale Konu : ALUMINYUM TEK KANALLI DONUSLU KORNIS YAPILMASI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 19.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 24.06.2026
İhale Saat : 09.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
ALUMINYUM TEK KANALLI DONUSLU KORNIS YAPILMASI
İhale Kayıt No : 2026- 3515
İhale Konu : ALUMINYUM TEK KANALLI DONUSLU KORNIS YAPILMASI
İhale Şekli : 22/D Doğrudan Temin
İhale Kayıt Tarih : 19.06.2026
İhale Son Başvuru Tarihi : 24.06.2026
İhale Saat : 09.00
İhale Yeri : Döner Sermaye İşletmesi
İhale Yönetmelik : 22/D Doğrudan Temin
İlgili Memur : Ceren Öztürk
İhale Durumu : Beklemede
Diğer Makaleler...
- KURŞUNLU KAPI YAPILMASI VE MONTAJI
- OTOMATİK YANA KAYAR FOTOSELLİ KAPI
- OTOMATİK YANA KAYAR FOTOSELLİ KAPI HARIC
- 15 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme
- 100METREKARE STOR PERDE (ZEBRA TIPI) YAPILMASI
- STOR PERDE (ZEBRA TIPI) YAPILMASI
- AMBULATOR KAN BASINCI MONITORU (TANSIYON HOLTER CIHAZI) İlanı
- MURATEC MFX-2010 FOTOKOPI MAKINASI ICIN TONER alım İlanı
- KOTER CİHAZI BAKIMI VE ONARIMI HARIC
- TIBBI PATOLOJI NGS (YENI NESIL SEKANSLAMA) HIZMET ALIMI
- 3 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme
- SOGUTMA GRUBU BAKIM ONARIMI(MELTEM)
- 2 adet POMPA TAMİRİ (robotik cerrahi invertör pompa arızası)
- HAVA SOGUTMALI SOGUTMA GRUBU TAMIRI
- Pediatrik Biyopsi Forsepsi
- VRV KLİMA TAMİRLERİ
- VRV VE DX BATARYALI KLIMA SISTEMLERI BAKIM ONARIMI PARCA HARIC
- KAN ISINLAMA CIHAZI ONARIMI
- TAVAN PERDE RAYI SABITLENMESI
- 11 KALEM CERRAHİ ALET (KBB) ALIMI
- 26 KALEM MERKEZ LABORATUVAR KALİBRASYON HİZMETİ ALIMI
- Pudrasız Cerrahi Muayene Eldiveni
- Pudrasız Cerrahi Muayene Eldiveni
- 2 KALEM KARDİYOLOJİ MALZEMELERİ ALIMI
- KISA DALGA DIATERMI CIHAZI(YUKSEK FREKANSLI ELEKTRIK AKIM CIHAZI) ALIMI
- RIJIT URETERO-RENOSKOP SETI ALIMI
- Terzihane kullanımı için 2 kalem kumaş
- Aspirin, Clopidogrel Ve Gp II B / III A İnhibitörü Direnci Kiti
- NEGATIF BASINCLI YARA TOPLAMA KABI TIBBİ MALZEME ALIMI
- 2026 Yılı Otomatik Antibiyotik Duyarlılık Test Paneli Alımı
- Gaz Tampon 7,5x7,5 (8 Katlı Krepli)
- VENTILASYON DEVRESI ALIMI
- ASPIRASYON SONDA SISTEMI ALIMI
- ENTERAL BESLENME TORBASI VE SETİ ALIMI
- FLASTER 5X5 BEZ
- PET/BT CIHAZ VE RADYOFARMASOTIK TEMINI VE ISARETLENMESI HIZMET ALIMI
- 2 KALEM TIBBI SARF MALZEME ALIMI
- Tek Kullanımlık Fiberoptik (Yetişkin Boy)
- 77 Kalem (Mutfak ve Tıbbi Sarf Malzemeleri)
- 1- KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI VE GENEL CERRAHİ MALZEMELERİ
- 1 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme: Bisturi No: 22
- 4 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI
- 1 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme: - Bisturi No: 22
- LABORATUVAR GÜVENLİK KABİNİ TAMİR
- PLAZMA SAKLAMA DOLABI KASKAD SİSTEM SOĞUTUCU BAKIM ONARIMI
- FRAKSIYONEL CO2 LAZER CIHAZI ONARIMI
- OZON TERAPİ CİHAZI BAKIM-ONARIMI
- : OZON TERAPİ CİHAZI BAKIM-ONARIMI
- MERKEZİ VAKUM SİSTEMİ POMPASI TAMİRİ
- Konu: 2 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme: - ÖRDEK PLASTİK - SÜRGÜ PLASTİK
- Alım Kayıt No:2026/ 2254 Alım Konu: 2 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme: - ÖRDEK PLASTİK - SÜRGÜ PLASTİK
- BURUN TAMPONU 8 CM TIBBİ MALZEME ALIMI
- 13 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme:
- 2 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI (İhale Kayıt No : 2026/2364)
- KAN MATERYALLERI NAKIL(TASIMA) CANTASI (TIBBI) alım İlanı
- KAMERA SISTEMI CİHAZ ALIMI yaklaşık maliyet İlanı
- 2 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme: (Alım Kayıt No:2026/ 2254)
- 2026 Yılı Hematoloji Kemik İliği Doku Tipi Genetik Tetkikleri Puan Karşılığı Hizmet Alımı
- Patoloji Prediktif Moleküler Testler Alımı
- Patoloji Kitleri Alımı (İhale Kayıt No: 20261534)
- OTOMATIK METAFAZ TARAMA TARAMA VE GORUNTU ANALIZ SISTEMI yaklaşık maliyet İlanı
- AMELİYAT MİKROSKOBU TAMİRİ
- AHŞAP KAPI YAPILMASI (İhale Kayıt No : 2026-2158)
- HASSAS TARTI ONARIMI (İhale Kayıt No : 2026-1082)
- HASSAS TARTI ONARIMI
- KAN MATERYALLERI NAKIL(TASIMA) CANTASI (TIBBI) alım İlanı
- 2 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme: - Cerrahi Alet Koruyucu Silikon Hortum - Etilen Oksit Sterilizatoru Kartuşu (3M Etilen Oksit Cihazına Uyumlu
- 1 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme: KAPAKLI UC GOZLU KOPUK TABAK (23A)
- 1 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme:
- Moleküler Mikrobiyoloji Kitleri Alınacaktır
- 2 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme
- KONVEKSİYON BUHAR FIRIN TAMİRİ
- KAPATICI-KESICI STAPLER KARTUS 75-80-3.8 MM TIBBİ MALZEME ALIMI
- 19 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme:
- OTOMATIK BARIYER (OTOPARK BARIYERI) alım İlanı
- TANSIYON HOLTER CIHAZI alım İlanı
- 5 KALEM CERRAHİ ALET alım İlanı
- Bilgi İşlem Sarf Malzeme Alımı
- Teknik Sarf Malzeme Alımı
- Klinik Mühendislik Sarf Malzeme Alımı
- ACIL SIRT CANTASI alımı İlanı
- ELEKTRONIK(KARTLI) GECIS VE IZLEME SISTEMI 4'LU TERMINALI alımı İlanı
- BIS ELEKTRODU TIBBİ MALZEME ALIMI
- SOGUK ODA TAMIRI (İhale Kayıt No : 2026/1677)
- MUHTELİF DEMİRBAŞ ALIMI alımı İlanı
- CUSA EXCEL CİHAZI PROB UCU TAMİRİ
- 36 AYLIK PET/BT CIHAZ VE RADYOFARMASOTIK TEMINI VE ISARETLENMESI HIZMET ALIMI
- TAVAN AMELİYAT LAMBASI BAKIM ONARIMI
- FLEKSIBLE VİDEO BRONKOSKOP SİSTEMİ TAMİRİ
- MİKROBİYOLOJİK GÜVENLİK KABİNİ SIZDIRMAZLIK RAPORU HİZMETİ
- 1 Kalem Cerrahi Muayene Eldiveni
- ODYOMETRİ CİHAZI-OTOAKUSTİK EMİSYON CİHAZI-ABR CİHAZI ONARIMI
- EEG CİHAZI ONARIMI
- Terzihane Malzemeleri Alımı
- 2026 İmmünsupresan İlaç (Metotreksat) Düzeyi Kiti Alımı
- 6 KALEM TIBBİ MALZEME ALIMI (İhale Kayıt No : 2026/1313)
- Parazitoloji Laboratuvarına 2 Kalem Kit Alınacaktır
- ANONS SİSTEMİ MİKROFON TAMİRİ
- RADYOLOJIK GORUNTULEME SUNUCUSU yaklaşık maliyet İlanı
- VALİDASYON HİZMETİ







